INWESTYCJE

13.04.2021 r.

INWESTYCJA CZĘSTOCHOWA WIOLINOWA NA GRABÓWCE

Osiedle mieszkaniowe przy ulicy Wiolinowej to potrzebna inwestycja w dzielnicy Grabówka.

Inwestycja na Grabówce

  • 8 czterokondygnacyjnych obiektów
  • 566 mieszkań
  • punkty usługowe
  • inwestycja na Grabówce

Osiedle na Grabówce - potrzebna inwestycja

Projektowana przez spółkę Częstochowa Wiolinowa inwestycja na Grabówce w istotnym stopniu zapełni lukę mieszkaniową na Częstochowskim rynku nieruchomości. Skorzystają także drobni przedsiębiorcy, gdyż partery budynków posłużą do stworzenia punktów handlowo-usługowych, których tak brakuje w dzielnicy.

Koncepcja osiedla przy ulicy Wiolinowej zakłada budowę ośmiu czterokondygnacyjnych obiektów, które zapewnią sześćset mieszkań. Co równie ważne, konkurencyjnych cenowo względem tych oferowanych przez prywatnych deweloperów, co więcej otwarty w dużej mierze na młodych ludzi projekt, da impuls do założenia rodzin i pozwoli tym samym związać ich na stałe z miastem.

Inwestycja zaspokajająca potrzeby mieszkańców Grabówki

Od lat Grabówka zmaga się z niedostateczną liczbą punktów handlowych i usługowych, bezsprzecznie osiedle na ulicy Wiolinowej odpowie na tę potrzebę. Zamiast tracić cenny czas na wyprawy do hipermarketów, okoliczni mieszkańcy po artykuły pierwszej potrzeby będą mogli przyjść do sklepów, które zostaną usytuowane w parterowych kondygnacjach budynków.

Powstaną również punkty usługowe w postaci salonów fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetów odnowy biologicznej czy klubów fitness. Zaoszczędzony na dojazdach w inne rejony miasta czas, mieszkańcy Grabówki będą mogli spożytkować na umacnianie więzi rodzinnych, spotkania z przyjaciółmi czy realizując prywatne pasje.

Koncepcje, które inwestor zamierza wdrożyć przy okazji budowy osiedla przy ulicy Wiolinowej, zapewnią rozwiązanie szeregu niedogodności także dla seniorów, dla których załatwianie codzienny potrzeb życiowych, zwłaszcza w okresie jesiennym i zimowym, jest szczególnie trudne.

Informacje o inwestycji przy ulicy Wiolinowej w Częstochowie

0
mieszkań
0
budynków