AKTUALNOŚCI

12.03.2021 r.

Powstaną place zabaw dla dzieci i miejsca rekreacji

Kolejnym, niezwykle ważnym elementem wspólnej przestrzeni, którego brakuje w rejonie Grabówki, są place zabaw dla najmłodszych. Te zostaną wyposażone w szereg urządzeń spełniających rygorystyczne normy bezpieczeństwa.  

Zieleń i plac zabaw na osiedlu to ważny czynnik, na który osoby szukające mieszkania zwracają coraz większą uwagę. Im ciekawiej zaaranżowana jest przestrzeń parkowa wokół budynków, tym lepiej. 

Dla mieszkańców to wymierna korzyść, bowiem plac zabaw nie tylko dostarczy dzieciom atrakcji bez tracenia czasu na dojazdy do dalej położonych w mieście obiektów tego typu. W takim miejscu spotykają się również rodzice, dzięki czemu mają okazję do rozmowy i tym samym nawiązania sąsiedzkich relacji. 

Przestrzeń wokół osiedla zostanie tak zaprojektowana, aby dać mieszkańcom poczucie komfortu, obcowania z przyrodą i relaksu. Inwestor zapewni jednocześnie bezpieczne miejsce do zabawy i rekreacji dla dzieci. Wszelkie urządzenia, które zostaną zainstalowane, będą posiadać odpowiednie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.